THAILAND – ТАЇЛАНД

Королівство Таїланд. Столиця — Бангкок. Політичний устрій — конституційна монархія. Країна ділиться на 72 провінції (тьянгват).

Офіційна мова — тайська.

Релігія — буддизм.

Валюта Таїланду — тайський бат (ТНВ).

Географічне положення, природа

Розташований в самому центрі Південно-Східної Азії між Індією і Китаєм, Таїланд по формі нагадує голову слона.

 

КЛІМАТ

В Таїланді розрізняють два основних типа клімату: тропічний клімат савани і тропічно- мусонний клімат північних і Північно-східних районів. Середня річна температура повітря – +28 градусів, середня вологість повітря — 50%. В центральній частині країни, де розташований Бангкок, розрізняють три сезони: спекотний (березень-травень), дощовий (червень-жовтень), і прохолодний (листопад-лютий). Сезон дощів, хоча і має таку назву, не такий страшний, дні стоять спекотні, і перериваються на 2-3 год. освіжаючим проливним дощем.

НАСЕЛЕННЯ

На протязі своєї довгої історії Таїланд охоче приймав емігрантів. Багато з них були художниками, музикантами і архітекторами, і їх майстерність допомогла збагатити місцеву культуру. Люди, які населяють сьогоднішній Таїланд належать до різних етнічних груп. Головним чином — це тайці, мони, кхмери, лаосці, китайці, малайці, перси і індійці. І, як результат цього змішування, в Таїланді немає тайців з типовою тайською тілобудовою і лицем. Тут можна зустріти високих і низькорослих, круглолицих, темношкірих і світлошкірих тайців.

МОВА

Національна мова— тайська. Популярні англійська, китайська, японська мови. Двомовні дорожні знаки і вказівники на тайській і англійській мовах встановлені по всій території країни.

СВЯТКОВІ І ВИХІДНІ ДНІ

Макха Пуджа. День повного місяця в лютому, національне свято, пов’язане з подіями в історії буддизму. На протязі цього дня молитви чергуються з такими добрими справами, як частування монахів, визволення птахів і риб з кліток і акваріумів. Після заходу по всьому королівству буддистські монахи водять віруючих навкруги храму, висвітлюючи шлях гарними свічками. Кожна людина мовчки несе квіти і свічки в честь Будди, його вчень і його послідовників. Свято квітів. Проводиться кожну другу п’ятницю , суботу, неділю лютого в Чіангмаї. Це свято проводиться в спеціальних плотах, прикрашених квітами.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Call Now