BULGARIA – БОЛГАРІЯ

Болга́рія — держава у Південно-Східній Європі, розташована в східній частині Балканського півострова, займає 22% його території. Межує на півночі з Румунією — вздовж Дунаю, на півдні — з Грецією і Туреччиною, на заході — з Сербією і Македонією. На сході омивається Чорним морем. Загальна довжина державного кордону 2245 км, з них 1181 км — сухоземний, 686 км — річний, і морський — 378 км.

Площа 110,9 тис. км2

Населення — 7,576 млн (2010)

Столиця — Софія

Офіційна мова — болгарська

Грошова одиниця — лев.

 

Найкрасивіші пейзажі і піщане узбережжя надають цій країні вигляд маленького чорноморського раю. Відпочинок у Болгарії – це тепле море й піщані пляжі, ароматні вина й незрівнянна національна кухня, якісний сервіс у готелях Болгарії й, нарешті, безліч історичних пам’яток архітектури, мистецтва й природи.11 болгарських пляжів сьогодні вважаються одними із найчистіших у Європі, вони отримали міжнародний екологічний “знак якості” – “Блакитний прапор”.

 

ПЛЯЖНИЙ ВІДПОЧИНОК

Пляжі в Болгарії на всіх курортах загальні. Але сам берег зданий в оренду різним компаніям. Отже устаткування на пляжі платне — шезлонги, парасольки, матраци, доладні столики і стільці, катамарани і ін. Туристи можуть користуватися всією смугою пляжів безкоштовно, незалежно від того, в якому готелі вони знаходяться, але відразу ж запобігаємо не лягаєте між рядами — “Вас уважно попросять переміститься або до моря або за територія парасольок”. Не скандальте, з’ясування стосунків, лише затьмарить Ваш відпочинок.

 

НА ЗАМІТКУ!

Пляжі (на Золотих пісках їх 13) не мають нічого загального з готелями курорту. Якщо представник турфірми або готелі, стверджує, що на пляжі Вас чекає парасолька і лежак — не вірте, Вас обманюють! Як правило всю необхідну інформацію Ви можете отримати або у рятувальників, або у касирів пляжу. Ви маєте право вимагати квитанцію про оплату Вами пляжного обладнання. Вам повинні видати: квиток(и), квитанцію або чек. Існує дуже зручна система знижок і резервацій парасольок з лежаками, тим самим Ви отримуєте бонус (знижку або дарунок), економите час і нерви. Ви завжди спокійні, що прийшовши у будь- який час на пляж, Ваше місце буде вільним весь день (дуже часто до 11:00 -12:00 всі хороші місця зайняті і Ви вимушені розташуватися по далі від моря). Система знижок заключається в наступному: на 7днів резервації, отримуєте один день абсолютно безкоштовно; на 14 днів – два дні і так далі. Після оплати резервації, Вам видають квиток, де вказані: точна дата резервації (з якого по яке число), який день — безкоштовний, номер ряду, номер парасольки і кількість шезлонгів (матраців), також вказується сплачена сума і на Вашу парасольку прикріпляється табличка з написом “Reserve”. Робочий час пляжів — до останнього клієнта. Рятувальна служба на пляжі працює з 08:30 до 17.00.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Call Now